90 - 212 Łódź,   ul. Sterlinga 27/29   tel./fax  (42) 630 08 12,   (42) 630 08 15

e-mail:   uniprojekt@uniprojekt.com.pl
e-mail:architektura@uniprojekt.com.pl

ZAKRES NASZYCH USŁUG:

 

- wielobranżowe dokumentacje techniczne obiektów o różnej funkcji i wielkości wraz z WKI i kosztorysami

- projekty studialne oraz analizy możliwości wykorzystania terenu

- koncepcje architektoniczne i wielobranżowe wraz z określeniem szacunkowych kosztów inwestycji

- inwentaryzacje i oceny stanu technicznego obiektów

-    projekty wnętrz

- opracowania graficzne, służące reklamie inwestycji (tworzenie wizualizacji, grafiki użytkowej, foldery reklamowe, projektowanie napisów na elewacjach, informacji wizualnej wewnątrz obiektów)

UNIPROJEKT sp. z o.o. powstała w 1990r. Przez 20 lat zdobyliśmy wiele doświadczeń, ale wykorzystujemy także wcześniej zdobyte w dużych biurach projektów. Wielkość pracowni zależy od bieżących potrzeb, obecnie liczy 11 osób.

Głównymi architektami są: Lidia Dutkiewicz, Iwona Gortel, Helena Kurmanowicz.

Współpracujemy z klientem od momentu sprecyzowania jego życzeń po czynny udział w trakcie realizacji inwestycji. Projektujemy także wnętrza i przygotowujemy opracowania graficzne, służące reklamie inwestycji. Prowadzimy nadzory autorskie na budowach i podejmujemy się funkcji Inwestora Zastępczego, prowadząc w imieniu Inwestora całość procesu inwestycyjnego.

Od początku naszej działalności dążymy do tworzenia obiektów o ciekawej architekturze i funkcji spełniającej w maksymalnym stopniu życzenia klienta. Poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych, równowagi pomiędzy formą, funkcją, a kosztami inwestycji oraz nowoczesnością i tradycją łączymy z zaangażowaniem emocjonalnym w powstające dzieło oraz sumiennością i rzetelnością. Procentuje to napływem zleceń i zapraszaniem do przetargów zamkniętych.

Zakres świadczonych usług dostosowujemy do potrzeb rynku wykorzystując w różnorodny sposób kwalifikacje i doświadczenia naszych projektantów oraz współpracowników. Dla realizacji dużych inwestycji tworzymy konsorcja z innymi biurami oraz firmami wykonawczymi. W naszym dorobku mamy również współpracę z inwestorami zagranicznymi w Polsce (np. z Turcji, Niemiec, Holandii) oraz za granicą ( w Rosji, Gruzji).

Przy projektach wielobranżowych współpracujemy z doświadczonymi pracowniami branżowymi i specjalistami w dziedzinie kosztów, a przy rozwiązywaniu wyjątkowo trudnych i nietypowych problemów korzystamy z kadry Politechniki Łódzkiej oraz specjalistów z całego kraju (np. posadowienie na palach lub w terenie sejsmicznym).